Natūralios aromatinės esencijos iš Ajurvedos žolelių, gėlių ir kvapiųjų dervų nuo neatmenamų laikų buvo naudingos sveikatai ir psichinei pusiausvyrai. Aromaterapinių smilkalų pavidalu jos išvalo patalpų orą, sustiprina gyvybinės energijos srautą, o jų balansas suteikia harmonijos. Sukurkite didingą senovės Rytų atmosferą smilkalais, įkvėptais svaiginančių grynų eterinių aliejų kvapų.
Senovės Ajurvedos tekstai teigia, kad „kvapų balansas atneša vidinį tobulumą“. Todėl aromatinių esencijų ir smilkalų naudojimas nuo neatmenamų laikų buvo laikomas labai naudingu sveikatai ir psichinei pusiausvyrai. Skaitykite daugiau apie Ajurvedos žolelių aromaterapiją jūsų namams ir apie Attar – Rytų karališkosios Indijos kvapus. Smilkaluose nėra bambuko lazdelės, cheminių priedų, pjuvenų ar dirbtinių kvepalų, ir jie dega 45-60 minučių. Žolelių aromaterapija Vastu Natūralūs Vastu Aromaterapijos smilkalai, skirti harmoningai namų ir biuro aplinkai. Jie pagaminti remiantis senovės indų žiniomis apie Vastu Shastra, kuri, kaip ir vėliau feng shui, moko, kaip sukurti teigiamą atmosferą savo būste, suderinant 5 gamtos elementus – žemę ( bhumi), orą (vayu), ugnį (agni), vandenį (džala) ir eterį (akasha) – tai yra aplinką, kurioje gyvename. Vastu Aromaterapijos Smilkalų lazdelės yra gaminamos rankomis pagal senovės Vedų tekstus ir Nepalo šeimų tradicijas. Jų sudėtyje- 100% grynų Ajurvedos žolelių, surinktų Himalajų papėdėse. Vastu smilkalai padeda harmonizuoti penkias gamtos stichijas, išvalyti aplinką namuose ar darbe ir pripildyti ją įkvepiančiais kvapais, užtikrinančiais psichinę pusiausvyrą ir fizinę gerovę. Smilkalai yra be bambuko lazdelės.
Rinkitės iš 5 išskirtinių vaistažolių Vastu smilkalų pagal gamtos elementą, kurį norite sustiprinti savo namuose ar darbo vietoje:
AKASHA (erdvė), kad sukurtumėte harmoningą erdvę
VAYU (oras) gyvybinės energijos srautui stiprinti
AGNI (ugnis) šeimos židinio šilumai stiprinti
JALA (vanduo) – sėkmei ir klestėjimui gyvenime
BHUMI (žemė) ramiam poilsiui ir stabilumui namuose
„Mažesnė už menkiausią gyvybę, didesnė už begalinę platybę, siela kvėpuoja slaptoje žmogaus širdyje.” – Katha Upanišada